Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Problem z seksem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dobry! Pewno nie ja jeden, ale mnóstwo z Was też ma problem. Nie wiem, jak zapanować nad wytryskiem. Dzieję się to za szybko i nie mogę tego kontrolować. Chciałbym, żeby to trwało o wiele dłużej, żeby zadowolić żonę, ale nic się nie da zrobić. Próbujemy stosunku przerywanego, ale to nic nie daje. I tak dochodzę od razu, a ona potem zła na mnie i obrazona na cały świat, a ja się naprawdę staram i próbuję coś zrobić. Doradźcie coś, bo oszaleję, a ona razem ze mną. Albo żona wcześniej.
Cześć. No problem jest poważny, przyznaję. Sprawy łóżkowe to zawsze kwestia problematyczna i trudno samemu coś w tej kwestii zrobić. Pogadaj z żoną, wyjaśnij jej że masz problem i że starasz się coś z tym zrobić, niech chwilę poczeka. Ze swojej strony polecam Ci taki fajny środek, który mi pomógł. I wiem, że wielu innym facetom też, więc przetestowana sprawa. Nie ma się co zastanawiać, tylko kupuj i testuj na sobie.
Środek? To istnieją takie rzeczy? Nie miałem o tym pojęcia. Zaraz będę szukał tego, o czym mówisz i zawiał. Dzięki za wsparcie. Dam później znać co i jak.
Przekierowanie