Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Poszukuję męskiego zegarka na prezent
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka! Mój facet obchodzi niedługo okrągłe urodziny, dlatego chciałabym mu kupić na prezent jakis fajny zegarek. Mam na mysli raczej sportowy model, bo elegancko ubiera się tylko sporadycznie. Preferuje luźny styl – koszula + jeansy, dlatego szukam zegarka, który by do takiego stylu pasował. Możecie polecić jakieś konkretne modele lub sklepy, gdzie można znaleźć sporo ciekawych zegarkow?
Proponuje się wybrac do galerii handlowej i odwiedzić kilak salonów. Wybór jest naprawdę ogromny.
Tak wiem, że wybor jest ogromny, ale sama nie wiem, jaki zegarek będzie najlepszy. W galeriach jest poza tym drogo, a mój budżet jest raczej ograniczony Sad Tzn. może się zwiększyć, ale zegarek musiałby być naprawdę super.
A nie myślałaś o zakupie w sieci? Ja na przykład mogłabym zaproponować jeden z tych modeli: http://www.jademi.pl/40-meskie . Myślę, że Twojemu mężczyźnie taki zegarek na pewno przypadnie do gustu. Co sądzisz?
O włąśnie o taką pomoc mi chodziło. Rzeczywiście modele fajne, ale chyba lepsze są te zaprezentowane na stronie http://www.jademi.pl/38-meskie . Myślisz, że lepsza będzie bransoletka czy pasek skórzany?
Skoro ma to być styl sportowy to chyba bardziej sprawdzi się bransoletka. Skóra kojarzy mi się raczej z garniturem i elegancją. Wiem po sobie, że bransoletka jest też bardziej żywotna. Pasek dość szybko się niszczy i wymaga wymiany.
Masz racje, bransoletka będzie bardziej praktyczna i pasująca. Biorę się zatem za przeglądanie dostępnych modeli i chyba będę musiała się na któryś zdecydować, bo czasu do urodzin coraz mniej. Nie ma co zwlekać.
Przekierowanie