Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Dobre, naturalne kosmetyki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie lubię korzystać z tony kosmetyków i staram się zresztą unikac tych, które są pełne szkodliwych dla zdrowia skóry składników. Np kosmetyki z alkoholem na wtarz, których jest zatrzęsienie. Ale niestety wiek dopomina się o swoje i musze jakoś zadbać o swoje zmarszczki. Co mogę zrobić zamiast kosmetyków drogeryjnych, żeby nie maziać się tonami kremów?
Ja całe życie używałam kosmetyków na skórę, w zasadzie od kiedy byłam nastolatką w podstawówce. Wchodziłam od słabsych do mocniejszych w zasadzie co kilka lat i niestety z czasem okazało się, ze skora mi sie tak od tej pielęgnacji uzależniła, że miesiąc wakacji bez niej i wygądałam tragicznie. Wtedy do mnie dotarło, że żaden kosmetyk nie będzie działał, jeśli od środka sie nie poukłada wszystkiego od nowa. Sprawa jest prosta – aby skóra była sprężysta, musi być w niej kolagen. I tye.
No ale możesz sie chyba domyslic, że skoro ja nie lubie kosmetyków to zabegom na twarz też powiem stanowcze nie.
Dlatego ja nie mówię o kremach marek drogeryjnych ani nawet selektywnych, tylko o suplementacji składników odżywczych. Chodzi konkrenie o to: http://www.kolagenowysklep.pl/oferta/sup...ek-detail. Na początku byłam po prostu ciekawa, potem okazało się, że to naprawdę działa. Jeśli z wiekiem zaczyna brakować kolagenu to to ci to uzupełni. Wtedy skóra nie ma szans wiotczeć w takim tempie, nawet jakby chciała Smile
Patrz no, dopóki ktoś ci tego łopatologicznie nie wyłoży to nie zrozumiesz Smile
Dokładnie. Ja też wyrzuciłam prawie cała swoją starą kosmetyczkę pielegnacyjną i zastąpiłam ją tym: http://www.kolagenowysklep.pl/oferta/kol...ny/silver. Makijaż od razu tez lepiej wygląda, lepiej się trzyma, ładniej się wygładza. Polecam.
Przekierowanie