Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Czy znacie jakąś firmę IT w Warszawie której można zaufać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Muszę trochę pozmieniać w firmie. Bo komputery nie pracują tak , jak bym tego chciał, a dodatkowo trzeba przygotowac się na nowe inwestycje. A muszę też podreperować inne sprawy. Czy znacie jakąś firmę IT ktorej można zaufać?
zależy jakei zmiany chcesz wprowadzac w firmie. W Polsce nadal w sumie jako nowość traktuej się Microsoft Azure dla firm i korporacji. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze i twój zesspoł będzie efektywniej działał. Wydajność zespołu to jednak podstawa każdego porządnego biznesu. Firme tworzą ludzie i to oni napędzają zyski dla firmy. Wiec jak dasz im dobre narzędzia, to pojawią się też inne zmiany. Wcześniej działałao to jako Windows Azure, ale teraz funkcjonuje jako Microsoft Azure. Może to także dla ciebie rozwiązanie. Firmę świadczącą obsługę It bez problemu znajdziesz w necie. Zobacz, czy mają to, czego potrzebujesz i potem już działaj. Pójdzie jak z kopyta.
Zalezy w czym ta firma IT ma sę specjalizować. Wtedy byłoby łatwiej powiedzieć. Co do zmian, to Microsoft azure jest ok., ale jak nie chce ci się bawic w zarządzanie stronami, to administracja serwerami będzie dla ciebie jak znalazł. Wtedy firma ma nadzór na serwerem 24 h na dobę i nie musisz się o nic martwić. Mnie to pozwoliło przyspieszyć wiele zmian w firmie, ale to zależy od tego, w jakiej ty działasz branży i co robisz. Bo jak masz jakieś zagrożenie, to od razu administrator to wyłapie.
Możesz sprobować i skontaktowac się z indata solutions którzy działaja w Warszawie i Krakowie. Maja sporo nowoczesnych rzeczy. Kompleksowo dbają o firmę. Zresztą w necie jest ich strona, wiec możesz doczytac, co mają czego nie. Dla mnie robili wdrożenie Office 365 i nie mogę narzekać. działa jak trzeba, poprawnie, bez błedów a wydajność pracowników wzrosła. Widzę, że jednak ta nowość była dobrym wyborem. Dane w chmurze i nie ma się [potrzeby martwic, ze się czegos nie ma Smile Super.
Przekierowanie