Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Jakiego oleju używacie w swojej diecie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio sporo czytam o odżywianiu i o tym jak niektóre produkty mają wpływ na nasz organizm. Dużo ostatnio się naczytałem o zdrowych tłuszczach i szukam alternatywy dla zwykłego oleju. Co możecie mi doradzić.
Dwa dni temu kupiłem na sklepnaszezdrowie.pl/pl/blog/Tloczony-na-zimno-olej-z-pestek-dyni/14 właśnie taki olej. Jest tego całkiem sporo bo z tego co widziałem to mają z oliwek, z dyni, z rzepaku, orzechów i wielu innych rzeczy. Temat fajny a w smaku to już musisz sam ocenić co ci najlepiej pasuje. Tylko pamiętaj, że nie wszystko nadaje się do smażenia.
Ja również zamawiałam na tej stronie naturalne produkty a po ostatniej wyprawie do stanów nagle uwielbiam syrop klonowy sklep internetowy o którym mówimy ma w ofercie najlepszej jakości produkty więc staram się zamawiać tylko u nich Smile
Od kiedy ja jestem w tym temacie to zmieniłam w swojej diecie tylko rzeczy że nie sposób zapamiętać. Teraz w moje ręce musi wpaść amarantus Sklep z linku ma dobrej jakości amarantusa? Widziałem to chyba gdzieś kiedyś w markecie ale nie jestem pewien czy to to samo.
To nie prościej wejść na stronę i zobaczyć zamiast tak o wszystko się pytać? Jak by to jedno kliknięcie kosztowało tyle czasu że warto czekać aż ktoś na forum w końcu napisze.
Dobra już wszystko jasne. Znalazłem taki bardzo fajny artykuł na temat oleju i pochodnych. Jest tam bardzo fajnie wszystko rozpisane. Jak ktoś chce to niech się do mnie odezwie na pw. Nie będę tutaj wrzucał linków co by nie nabijać wyświetleń. Dzięki za odpowiedzi i trzymajcie się.
Przekierowanie