Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Dodatkowe oświetlenie w kuchni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry, szukam alternatywy do dodatkowego oświetlenia w kuchni. Nie chce kłuć ścian i montować kolejnych lamp, z kolei lampki stojące mi się nie podobają. Czy macie jakieś pomysły?
w mojej kuchni tez w pewnym momencie uznałam, że przydałoby się dodatkowe oświetlenie i mój mąż znalazł taśmy ledowe które pod szafkami są montowane. Musze przyznać, że idealnie spełniają swoją rolę. Polecam sklep internetowy http://mariner-lampy.pl/pl/c/Tasmy-LED/289 tam znajdziesz nie tylko te lampy, ale również całą masę innych produktów.
Jeśli nie chcesz kłuć ścian to taśma ledowa powinna załatwić temat. Też zamontowałem swojej żonie i chyba nigdy nie była tak zadowolona z mojej pracy :-) no może jeszcze wtedy gdy założyłem ledowe oświetlenie na schody, które w nocy nie razi i nie powoduje jasności, ale doskonale oświetla drogę. Polecam wszystkim którzy maszerują nocą po schodach
ale numer – dokładnie o to samo ostatnio poprosiłam swojego męża. Chciałam zamontować na ścianie kinkiety, ale stanęło na ledach…
A my właśnie tradycyjnie zamontowaliśmy na schodach kinkiety, które mają możliwość regulacji natężenia światła i w zależności od potrzeb może być jasniej bądź światło może być bardziej przytłumione.
A gdzie kupowaliście kinkiety. Bo ja ciągle trafiam na takie klasyczne, a dom mam urządzony w nowoczesnym stylu.
ktoś tu już polecał ten sklep. Na stronie http://mariner-lampy.pl/pl/c/Kinkiety/338 znajdziesz różne typy – i klasyczne i nowoczesne. Jakie chcesz. Bardzo lubię ten sklep internetowy, bo na prawde mają tam ogromny wybór.
Faktycznie wybór mają duży. Jeszcze takiego nie widziałam – dzięki za ten namiar.
Przekierowanie