Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Firmy tłumaczące
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W ostatnim czasie sporo kontaktów w sprawie naszych ofert przychodzi z różnych części europy. O ile specjalistów władających językiem angielskim i niemieckim mamy na miejscu, o tyle rynek wschodni mamy bardzo dziewiczy. Szukam kogoś kto na stałe będzie gotowy udzielic mi pomocy w tłumaczeniu.
Rynek wschodni to bardzo dobry rynek, który caly czas się rozwija i zbiera coraz wiekszezniwo w naszym kraju. To dobrze, bo tam jest naprawdę bardzo dużo pieniędzy do zgarnięcia. Ja Ci polecam usługi tej firmy http://z-rosyjskiego.pl/o-firmie/ i na pewno będzie to robota wykonana idealnie.
Też ci polecam tę firmę, bo to jedyna chyba na rynku, która tak dobrze specjalistyczne teksty tłumaczy. Tłumaczenia na rosyjski są dopracowane i jeśli jest taka potrzeba to są tez komentarze do tego tłumaczenia. Wiadomo języka nie da tłumaczyć slowo w slowo.
Dokładnie, takie tłumaczenia nie są wiele warte, trzeba je traktować mocno indywidualnie. Mimo to ceny za tłumaczenie rosyjskich tekstów są bardzo konkurencyjne względem stawek dotyczących tłumaczeń na inne języki.
Przekierowanie