Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Firma produkująca etykiety, kogo polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Znacie kogoś z tej branży? Potrzebuję kogoś sprawdzonego kto jest mi w stanie dostarczyć tego dużą ilość i na bieżąco. Wiem że jest sporo tego w internecie, ale nie mam zamiaru bawić się w jakieś zamawianie na allegro. Potrzebuję sprawdzonego kontrahenta.
Chyba najlepiej skontaktować się z firmą Jantar bo oni robią też takie rzeczy z tego co wiem. Sam zamawiałem kiedyś u nich takie coś ale było to już sporo czasu temu i nie mam pojęcia co się przez ten czas u nich zmieniło.
Dla nas firma produkowała właśnie etykiety samoprzylepne i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Nie mam nic do zarzucenia, zlecenie na czas, stan na dzień odbioru był idealny.
Jeżeli szukasz czegoś sprawdzonego to lepiej nie mogłeś trafić. Korzystałem z usług firmy przy okazji wdrażania nowego systemu i jeżeli są tak samo dobrzy w produkcji jak w informatyce to nie masz się czego obawiać Tongue
Firma dostarczała nam opaski samozaciskowe na potrzeby eventu. Bardzo szybko udało nam się ustalić szczegóły zlecenia i wszystkie wytyczne. Jeżeli kogoś można polecić to ich na pewno. Wszystko dopięte na ostatni guzik.
Kontaktowałem się już z nimi i muszę się do nich wybrać żeby dogadać szczegóły. Dzięki bardzo za informacje. Postaram się wrzucić coś na potwierdzenie opinii Wink Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.
Przekierowanie