Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Okna uchylne, rozwieralne jakie najlepsze.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry, jak uważacie jakie okna będą najlepsze w bloku. Uchylne, rozwieralane, a może takie i takie. Mam dylemat, bo w sumie potrzebuję trzy skrzydła okien i może bym trochę przykombinował w te kwestii. No i jakie lepsze aluminiowe, z plastiku czy z drewna? Jakie jest wasze zdanie?
Wiem, że w Szczecinie w oknach aluminiowych są robione specjalne warstwy izolacyjne. Takie okna bardzo dobrze trzymają ciepło. Możesz dać jedno skrzydło rowieralno uchylne, a drugie tylko rozwieralne. Do bloku to jest dobre rozwiązanie. Nie jest tak drogie, a bardzo użytkowe.
Ja bym na twoim miejscu wybrała plastiki takie jak tutaj producentokien.eu/okna-pcv/. Najlepiej wszystkie otwieralne, niby uchył jest fajny, ale czasem chce się tak porządnie wywietrzyć dom i wtedy takie okna są niezbędne. Ewentualnie uchylno-rozwieralne.
Najlepsze okna znajdziesz na tej stronie producentokien.eu/. Znajdziesz też tam wszystkie informacje na temat okien rozwieralnych i uchylnych. Ich wszystkie wady i zalety. Możesz zadecydować na czym ci najbardziej zależy. Oczywiście najtaniej wychodzą rozwieralne. Takie są dobre do biura, gdzie jest klimatyzacja, tylko czasem uchyla się okna. Do mieszkania lepsze będą rozwieralne.
Jeśli do mieszkania, to ja bym nie oszczędzał tylko od razu bym kupił rozwieralno uchylne. Obie opcje sa często używane. Także lepiej od razu zamontować takie, niż potem wymieniać, bo wymiana będzie kosztować więcej. Może rzeczywiście w biurach można dac sam uchył, ale to jest inna sprawa. W twoim wypadku wziąłbym od razu full wypas Wink
Przekierowanie