Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Czy firmy ubezpieczeniowe wywiązują się ze swoich obowiązków?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie znam się na sytuacji ale mam ubezpieczenie wykupione. Tylko zastanawiam się na ile jest tak czy rzeczywiście firmy ubezpieczeniowe wywiązuja się ze swoich obowiązków. Czyli przede wszystkim czy placa odszkodowania tak jak jest to w umowach zapisane czy nie bardzo?
Teoretyczni powinny i musza bo warunkow umowy nie wolno lamac ale biorac pod uwage to ze mogą do umow dopisac cokolwiek chcą, czyli jak jest 5 stron ubezpieczenia to na pewno trzeba te 5 stron przeczytac a nie zostawiac może pozniej może potem.
No przy odszkodowaniach komunikacyjnych w Poznaniu i nie tylko, w wiekszych i mniejszych miastach pomagaja konkretne firmy które zzajmuja się dochodzeniem odszkodowan. Wtedy taka firma na siebie bierze to jak zdobędzie dokumentacje itd. Ale wiadomo ze to musi być dobra wspolpraca firma-klient, bo inaczej to się okazac może to odzyskanie ubezpieczenia ni będzie możliwe.
W każdym ubezpieczeniu sa warunku dokładne jak można dostac ubezpieczenie. No i to trzeba sobie dokładnie przeczytac żeby wiedziec co się podpisuje Tongue
W Poznaniu odszkodowania za wypadki przy pracy niekoniecznie jest latwo dostac jak się dziala w pojedynke wiec tu przydaje się pomoc specjalistow którzy ogarniaja taki temat. Bo prawo to jednak w Polsce zagmatwane jest i można w nim latwo się pogubic. To na pewno.
Przekierowanie