Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Kłopoty z tylną belką w Peugeot
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Trochę się zrobiła u mnie stypa ostatnio bo beleczka w moim peżociku kochanym chyba chce się udać na tamten świat. Wysłużona już potwornie więc przyszedł moment żeby się nią zajął jakiś serwis. Możecie polecić jakichś speców co są ogarnięci i nie zedrą ze mnie ostatnich groszy?
Myślę że nie będzie tak źle Smile W tej chwili regeneracja belki tylnej w Warszawie nie kosztuje dużo. Podzespoły staniały, rozeznanie techniczne w serwisach coraz lepsze więc nie ma specjalnego ryzyka że coś będzie nie halo.
Gdzie te czasy jak jeździłem sobie Peugeotem... Bardzo stylowe i wygodne autka, wspominam ciepło. Teraz trochę inne klimaty u mnie królują. Zajrzyj na SerwisAutFrancuskich.pl, bardzo korzystna oferta.
Nie orientuję się w warszawskich realiach ale naprawa belki tylnej w Poznaniu cenowo wypada naprawdę korzystnie – nie sądzę żeby była duża różnica w tym przypadku.
O ile wiem to z tymi belkami są często kłopoty no ale widać taka już uroda francuskich aut. Mimo to nadal je kochamy czyż nie? Serwisu szukaj z doświadczeniem – rada ode mnie.
Przekierowanie