Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Gabinet stomatologii estetycznej w Gdańsku poszukiwany
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Chcę dokonać zabiegu wybielania zębów. Nie jestem jeszcze zdecydowana na żadną metodę konkretną, bo chciałabym aby to lekarz mi w tej kwestii doradził. Dlatego też szukam sprawdzonego i godnego polecenia zakładu stomatologicznego, gdzie taki zabieg będę mogła wy-konać po uprzedniej konsultacji z dentystą, bo sama się na tym po prostu jakoś dobrze nie znam… Czy ktoś może polecić mi kogoś zaufanego? Kto mi doradzi i zrobi wszystko tak, jak należy?
Regularne mycie i płukanie zębów odpowiednim płynem też pomoże w wybielaniu. Ja jestem wierna tej metodzie, a te wszystkie zabiegi wydają mi się zbyt skomplikowane i jakoś im nie ufam…
Dlaczego im nie ufasz? Przecież to nic skomplikowanego ani szkodliwego i nie wyklucza to przecież regularnego mycia zębów… Nie każdy może po prostu zwykłą pastą wybielić sobie zęby.
Dokładnie, niestety w moim przypadku zęby nie mają po prostu naturalnej bieli wcale. Są z natury lekko poszarzałe, całe życie takie miała i niestety tylko wybielanie mi może pomóc, więc chce w końcu spróbować. Dlatego ponawiam pytanie: czy ktoś może mi polecić jakiś sprawdzony gabinet stomatologiczny?
Doskonale to rozumiem! Też nie mam naturalnie do końca białych zębów, więc wybielanie było jednynym ratunkiem. Ja robiłam w Mediss i byłam bardzo zadowolona. O tutaj: http://dentysta-gdansk.com/uslugi/stomat...stetyczna/ masz więcej informacji na temat jakie metody wykorzystują i możesz sobie poczytać co Ci bardziej odpowiada, a później skonsultować to jeszcze z lekarzem i do dzieła, umawiaj się na wizytę po białe zęby.
Przekierowanie