Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Jak wygląda obsługa w szczecińskich aptekach?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co prawda nie jestem z zawodu jakimś statystykiem, ale bardzo lubie sądaować rynek i sprawdzac, jakie wrażenia z obsługi mają klienci korzystający z różnych usług w różnych sklepach. Ostatnio wzięło mnie na apteki, bo sama jestem częstym ich gościem. Z racji mojego miejsca zamieszkania sonduje Szczecin. Jak to według Was wygląda? Jest tutaj profesjonalna obsługa?
Witam, to wszystko zależy od tego do jakiej apteki trafisz. Ja jestem studentem i zwykle zaglądam do pierwszej napotkanej apteki i tam robię zakupy. Różnie to bywa z obsługą, zależy od dnia i miejsca. Jestem oczywiste w stanie zrozumieć sprzedawców, bo ja tez miewam slabsze dni.
No według mnie nie powinno być słabszych dni w handlu, tym bardziej, że tutaj nie może dojsc do zadnej pomylki, bo kazda może się zakończyć tragicznie. Trzeba być czujnym i uprzejmym jednoczesnie.
Ja takich rankingow nie prowadzę, bo i nie mam po co. Od lat kupuje zawsze w tej samej aptece, która zdobyła moje zaufanie wiele lat temu. Chodzi o tą aptekę http://aptekigemini.pl/apteki/zachodniop...zczecin,52, to sieciówka, którą mam obok domu. Ale są różne apteki Szczecin to też miasto blisko granicy, więc poziom musi być wysoki.
Klienci z Niemiec bardzo często zaglądają do polskich aptek, bo jest po prostu taniej. O ile z lekami na receptę jest problem, o tyle leki bez recepty można kupic i spokojnie przewieźć za granicę.
Każdy klient ma być zadowolony. Każdy ma też swoje kryteria, ale myślę, że tak ja to jest w aptekigemini.pl czy w innych aptekach sieciowych, to dobry wzór do naśladowania. Kupując leki warto wiedzieć, że ma się do czynienia z profesjonalistami.
Liczy się przede wszystkim to, jakie leki mogę kupić w aptece. Nie lubie jeździć, po całym mieście i szukać danego specyfiku. Lubie mieć wszystko na miejscu, dlatego apteki, kóre są dobrze zaopatrzone zawsze będę w rankingu wygrywały.
Przekierowanie