Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Zabudowa stoisk – jak to zrobić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie. Poszukuję pomysłu na to, aby wykonać efektowne stoisko targowe. Wstępnie zakupiłem już materiał, który posłuży jako tło. Ale na resztę to już nie wiem co i jak. Może można skądś wynająć takie elementy. Nie wiem już co mam robić. Proszę was o poradę.
Cześć. Moim skromnym zdaniem powinieneś to zostawić i dać pracować jakimś profesjonalistom. Oni najlepiej będą wiedzieć co trzeba zrobić. Myślę, że powinieneś wynająć odpowiednią firmę, co się na tym zna, bo twoje stanowisko powinno być nie tylko dobrze widoczne, ale i bezpieczne. Po samodzielnym montażu można nie do końca zadbać o to, by wszystko było dobrze przytwierdzone.
Witam. Myślę podobnie jak koleżanka. Sądzę, że najlepiej będzie wynająć firmę i tyle. Może sprawdź sobie ofertę tej firmy versus-targi.pl. Ich projekty są jak dla mnie imponujące.
Dzień dobry. Mam wrażenie, że takimi rzeczami zając się mogą jedynie profesjonaliści. Nie wiem jak wy, ale sądzę, że zabudowa stoisk to zadanie dla kogoś doświadczonego. Poszperałem i znalazłem. Myślę, że tam powinieneś się zgłosić, podam ci link do strony tej firmy versus-targi.pl/. Może akurat pomogłem. Pozdrawiam.
Kiedyś byłam na takich targach i przyznaję, że stoiska były imponujące. Firmy się tak wystawiały, jakby projektowali swoje salony sklepowe. A to przecież był tylko i wyłącznie stoiska, wystawiane na parę godzin. Tym muszą znaleźć się profesjonaliści.
Też tak uważam, samemu to nie ma co. Z drugiej strony fajne te projekty, co kolega podpowiedział.
Dzięki wielkie. Przejrzę to dziś.
Przekierowanie