Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Gdzie warto zamówić dyplomy dla uczestników i laureatów konkursu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Założyłem ten temat, ponieważ poszukuję sprawdzonej i zleconej firmy, która przygotuje dla mnie dyplomy na zawody szachowe. Wzory już mam. Dyplomy znacznie różnią się projektami, inne są też materiały i formaty (kategorie wiekowe, zawody indywidualne i drużynowe itp.). Chciałbym zapytać, czy może ktoś z Was zna jakąś rzetelną firmę. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki. Aha, mieszkam w małej gminie w województwie mazowieckim.
Cześć. U mnie w szkole sami drukujemy tego typu rzeczy, ale rozumiem, że nie każdy ma do tego sprzęt. No i nawet trochę Wam zazdroszczę, odpada Wam sporo niewdzięcznej pracy. Czy firma z Warszawy wchodzi w grę?
Witajcie. Lokalizacja nie powinna być przeszkodą. Teraz przecież można złożyć zamówienie przez Internet i wszystko przywiezie kurier. Ale tak się składa, że akurat znam dobrą firmę z Warszawy. Bardzo proszę: https://www.eurograver.com/produkt/dyplomy/. Pracuję w bibliotece i już od pewnego czasu zamawiam u nich dyplomy okolicznościowe. Jeśli ma się swoje projekty, to można nawet sporo czasu zaoszczędzić. Smile
Tak, Warszawa jak najbardziej wchodzi w grę. Patrzę właśnie na ofertę firmy Eurograver i muszę przyznać, że wszystko wygląda bardzo obiecująco. Wpadłem nawet na pomysł, że dla tych, którzy zajęli miejsca na podium, przygotujemy te dyplomy w eleganckim etui. Co o tym myślicie?
Dla mnie bomba! Niech zwycięzcy poczują się wyróżnieni. Chyba o to chodzi?
Ja może zasugeruję, że dla dzieciaków dobrze byłoby o jakieś medale zadbać. Dla nich to zawsze ogromne wyróżnienie, wszak kojarzą je tylko z telewizją. Smile
W zasadzie nie planowaliśmy wręczać medali, ale symboliczne puchary. Może jednak w przypadku najmłodszych warto rozważyć tę formę dekoracji zamiast etui. Jeszcze skonsultuję to z resztą organizatorów. Smile Dziękuję bardzo za informacje, wskazówki i rady!
Nie ma za co. Powodzenia życzę!
Przekierowanie