Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Czy w sklepie online kupię olej z czarnuszki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak do tej pory stosowałam sporo leków na moje problemy skórne i alergiczne, ale podobno bardzo dobrze działą na nie olej z czarnuszki. Nigdzie jednak nie mogę go kupić, jeśli chodzi o apteki stacjonarne. Może znacie jakiś sklep online, gdzie taki specyfik jest dostępny?
Jeśli chodzi o olej z czarnuszki, to faktycznie bardzo dobrze trafiłaś, bo z tego co wiem, to działa wspaniale w przypadku dolegliwości skórnych. Sam miałem trądzik przez wiele lat i przyjmowałem różne suplementy, ale to dopero kuracja olejem z czarnuszki przyniosła mi prawdziwą ulgę, tak więc mogę polecić każdemu.
No właśnie tych opinii bardzo dużo znalazłam o tym specyfiku, więc postaniwiałm go wypróbować. W myśl zasady, żę gorzej już być nie może jestem gotowa na wszystko.
Nie no spokojnie, akurat w przypadku oleju z czarnuszki masz sprawdzony temat, bo nie wiem, czy się orientujesz, ale olej z czarnuszki już w starożytności stosowane, więc jeśli chodzi o testowanie to myślę, że jest to wystarczający czas.
Hehe, no raczej tak..
Zajrzyj sobie do sklepu Owocowy Świat, gdzie można kupić doskonale spreparowany olej i to w bardzo dobrej cenie. Na półkach wirtualnego sklepu znaleźć można także całkiem sporo innych produktów, które przydają się w codzinnym gotowaniu i leczeniu.
Nie wiedziałam, że taki olej to ma aż tyle zastosowań, mi się zawsze olej kojarzył z tym, żę wycieka po prostu z naleśników albo kotletów...
Czyli miałaś bardzo zdrowią kuchnię Smile)) Faktycznie dostaniesz olej z czarnuszki sklep online, o którym wspomina koleżanka dostarcza go od ręki. O nim i wielu innych olejach można poczytać tutaj http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-oleje-98.html i jest to bardzo ciekawa lektura, bo człowiek nawet nie wie ile naturalnych leków i smacznych produktów może mieć od ręki.
Ja tam zawsze twierdziłem, że chemia z leków to tak naprawdę nic dobrego dla organizmu człowieka.
Przekierowanie