Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Jaka jest cena obrączek tytanowych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, mam dość nietypowe pytanie, bo zainteresowały mnie obrączki tytanowe i zacząłem się zastanawiać nad ceną. Wiecie może coś na ten temat? Może macie jakieś doświadczenia, którymi zechcielibyście się podzielić?
Według mnie obrączki powinny być klasyczne, złote, bez jakichkolwiek zdobień i udziwnień. Poszedłbym w tradycyjne rozwiązania i nie kombinował z żadnymi tytanowymi obrączkami. Nie lepiej jeszcze się zastanowić? Pamiętajcie, że obrączki są na całe życie - chociaż w dzisiejszych czasach to różnie bywa.
A dla mnie właśnie tytan jest świetny! Przecież zawsze i wszędzie symbolizuje on trwałość nie do zdarcia, więc jest idealny na obrączki. Co ciekawe, wielu jubilerów udziela na tytan bezterminowej gwarancji - nie jest to wcale dziwne, bo jest to naprawdę metal, który przetrwa wszystko.
Mamy z mężem obrączki tytanowe, jesteśmy już 10 lat po ślubie i wciąż wyglądają jak nowe. Pewnie nawet mają się lepiej niż nasze małżeństwoSmile Zawsze możecie wybrać jakieś zdobienia i dodatki takie jak kamień, złote wykończenia bądź jeszcze coś innego. Na pewno nie słuchajcie ludzi, którzy mówią, że wszystko musi być robione tak jak tradycja nakazuje.
Sprawdźcie ofertę pod tym linkiem https://goldendreams.pl/Obraczki-tytanowe--c31. Jeżeli chodzi o obrączki tytanowe cena tego kruszcu jest trochę niższa od złota, a jego wytrzymałość jest wyższa, więc może okazać się to doskonałym wyborem. Mamy takie obrączki z mężem i wszyscy tylko pytają się, dlaczego srebro, a nie złoto - nikt nie ma pojęcia, że to tytan.
Warto też dodać, że tytan jest lekki. Szczególnie ważna informacja dla facetów, którzy nie przepadają za noszeniem obrączekSmile
Ja i tak nie dałbym się przekonać i postawiłbym na złoto. Nie rozumiem tego całego podążania za modą. No, ale niestety to nie ja wybieramSmile
Dzięki za pomoc i uwagi, które utwierdziły mnie w swoim wyborze.
Przekierowanie