Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Ile kosztuje wycena usługi w Grupie Tense?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś się może orientuje ile kosztuje wycena usługi pozycjonowania strony i jakie formalności trzeba przy tym spełnić?
W przypadku TENSE taka wycena nic nie kosztuje i od samego początku jest bezpłatna dla wszystkich klientów. Nawet sama usługa nic nie kosztuje tylko dopiero wyniki powodują, że naliczane są opłaty. To bardzo uczciwe postawienie sprawy i bardzo korzystne rozwiązanie dla klientów.
Choć rzadko to robię to muszę przyznać rację Smile))
Wszytkie zdania o Grupie TENSE są pozytywne i to głównie pewnie dlatego, że takie niespodzianki dla klientów są przewidzianie. W innych firmach z tego co wiem, to już za podczas wstępnej wyceny naliczane są początkowe koszty.
Warto u nich pozycjonować, bo mają takie sposoby na zaistnienie w najważniejszych przelgądarkach, o których konkrencja raczej nie ma pojęcia.
Tak sobie myślę, że wirtualna rzeczywistość czasami dotyka ludzi, którzy zarządzają firmami. Naliczanie opłat wstępnych przy tego rodzaju zleceniach jest nieodpowiedzialne i z pewnością nie powoduje wzrostu zainteresowania ofertą Smile))
Przekierowanie