Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Regeneracja skóry po zabiegach kosmetycznych – co można zastosować?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sprawiłam sobie mały prezent w postaci serii zabiegów na twarz. Wszystko fajnie ale niestety skóra tak jak mi zapowiadano jest dość podrażniona. Chciałabym mieć jakieś regenerujące kosmetyki w zanadrzu – które z nich są warte zaufania? Będę wdzięczna za jakieś sugestie.
Na początek darowałabym sobie szukanie takich produktów w drogeriach bo tam królują koncerny kosmetyczne a Ty raczej powinnaś postawić na coś z linii medycznych. Najlepiej poszperać w internecie.
Pamiętam jak moja żona też sobie zafundowała mikrodermabrazję i jaki potem miała problem z właściwą pielęgnacją. Ogólnie to w salonie kosmetycznym powinni dać każdej klientce taki pakiet odpowiednich środków.
Znając życie to idą po prostu na łatwiznę, w najlepszym razie coś tam poradzą co można stosować ale nic nie dadzą ewentualnie poza próbkami co starczają na jedną aplikację...
Moim skromnym zdaniem to jedno z ciekawszych rozwiązań na ten moment: http://www.apteka-internetowa-24.pl/ceta...-100g.html. To już jest typowo profesjonalny kosmetyk. Ma dość skoncentrowany skład obliczony właśnie na regenerację skóry – a po każdym zabiegu gdzie jest mocniejsza ingerencja należy takie stosować.
Mocno z innej beczki ale jak zobaczyłem adres tej strony to przypomniał mi się środek jaki kupiliśmy naszej córce niedawno - http://www.apteka-internetowa-24.pl/ster...jkami.html. Cenowo na plus, w higienie noska bardzo użyteczny. I jeszcze do tego jest trochę zabawy z tymi kolorowankami i płytą Wink
Zauważyłam że jak ktoś chce mieć porządny kosmetyk na półce to zdecydowanie lepiej postawić na jakąś aptekę niż drogerię. W tych ostatnich wybór jest niby szeroki ale mało jest naprawdę przebadanych rozwiązań.
Kobiety mają znacznie ciężej bo jednak ich skóra jest dużo bardziej podatna na wszelkie problemy z podrażnieniami itp. Te wszystkie zabiegi tylko komplikują sytuację.
Przekierowanie