Forum Kultury Wyższej, zapraszamy do dyskusji!

Pełna wersja: Potrzebny sklep internetowy z częściami rowerowymi z górnej półki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oddałam do naprawy rower i niestety mój mechanik (jeśli można go tak nazwać) oddał mi niby naprawiony rower, a w zasadzie nic nie zostało w nim chyba tknięte. Znajomy go oglądał i niestety potwierdził, że mechanik wstawił części bardzo słabej jakości. Rower naprawiac będę znów, jednak części już wolałabym zamówić sama, żeby mieć pewność za co płacę i że są to dobrej jakości części. prosze poleććie mi sklep online gdzie znajdę dobre części.
bardzo smutna historia. Może powinnaś zareklamować naprawę u mechanika, który ci naprawiał rower. Toż to tak nie może być, że płacisz za coś a dostajesz coś zupełnie innego aniżeli się umawiałaś. Moim zdaniem to jest oszustwo i tyle.
byłam u niego, powiedział mi, że podliczył mnie za tańsze części a resztę ceny stanowiła usługa, czyli jego robocizna. Zasłonił się tym, że prosiłam żeby było tanio, więc on to tanio zrobił, oszczędzając na częściach. Nie będę się z nim przecież wykłucać.
No bez kitu, facet przyciął sobie jak mógł. jak ja oddaję rower do naprawy, to zawsze robiona jest wycena, dokładnie co trzeba wymienić i jaki przedział cenowy ma być zastosowany. Ale to zależy na kogo się trafi. Bardzo mi przykro, zwłaszcza że nic z takimi ludźmi nie można poradzić.
Niestety z mechanikami czy to samochodowymi czy rowerowymi, jest cieżko. Ja swój rower naprawiam sam, dużo się musiałem nauczyć, ale wychodzi mi i mojemu rowerowi to na dobre. Dobrej jakości części rowerowe kupisz w tym sklepie internetowym http://rowerowy-raj.pl/28-czesci-rowerowe, wszystko jest bardzo dokładnie opisane, więc bez problemu powinnaś znaleźć te części które ciebie interesują i pasują do twojego modelu rowera. Sklep jest sprawdzony, jak na razie jestem bardzo zadowolony z tych części rowerowych, które u nich zamawiałem Smile jesli byłby jakiś problem z kompletowaniem zamówienia to pisz Wink
Dzięki za pomoc Smile Części zamawiać będzie mój kolega, więc myślę, że sobie poradzi Smile
Przekierowanie